Objevte ty nejlepší firmy v Moravskoslezském kraji

Martin Valový

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to get property of non-object in <b>/data/vas-region.cz/module/Application/view/application/vas-region/detail/type/paid.phtml</b> on line <b>15</b><br />
Jmenuji se Martin Valový a starám se o to, aby každá akce, vystoupení, koncert nabyl rozměrů rychle se šířících pozitivních ohlasů. Kvalitně Vám ozvučíme Vaši akci, aby Vás nepřeslechli, osvětlíme a nasvítíme, aby jste byli nepřehlédnutelní, efektně promítneme a prezentujeme firemní loga moderními polovodičovými lasery. Nabídneme Vám širokoúhlé panoramatické plátno pro sledování až tří samostatných projektů a při denním světle použijeme moderní Led projekci, kterou díky své vysoké svítivosti lze sledovat detailně i z velkých vzdáleností.

Realizovali jsme již spoustu úspěšných projektů například Sportovec roku 2013 Moravskoslezského kraje, Slavnosti Pivovaru Ostravar, Festival Štěrkovna Openair v Hlučíně, ale ve svém repertoáru máme i spolupráci na realizaci na průběhu svatby Princezny Kuwaitu. Na přání princezny jsme vytvořili Laser show, ohnivou a světelnou show, video promítané na vodní stěnu s videomapingem.

INFO

IČ: 15494632
DIČ: CZ6611250954
Polská 92/25
Karviná, Ráj, 73401
Moravskoslezský kraj

PROVOZNÍ DOBA


dle telefonické dohody:p. Martin Valový
majitel
+420725741211


 
 

Obory činnosti